';

Osobisty trener

Indywidualne podejście, najszybsze efekty i 100% skuteczności!

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ronneby/inc/vc_custom/Ultimate_VC_Addons/modules/dfd_services_module.php on line 81
 • MĄDRY TRENING
  Trener Osobisty Nowy Sącz - ułożymy i dopasujemy trening specjalnie dla Ciebie!

  Trenując samemu podświadomie wybieramy ćwiczenia, które lubimy a unikamy tych „nie wygodnych”. Trener Personalny stworzy i wprowadzi trening dla Ciebie, który przyniesie najlepsze efekty.

 • DODATKOWA MOTYWACJA
  Trenując z kimś kto ma na Ciebie cały czas oko, będziesz podwójnie zmotywowany!

  Trener musi motywować, słuchać i rozmawiać, będzie wiedzieć kiedy trzeba jeszcze podkręcić tempo a kiedy przyjdzie czas na odpoczynek. Dzięki niemu zawsze dasz z siebie 100%.

 • POMYSŁOWOŚĆ
  Z nami zawsze będzie ciekawie i efektywnie, różnorodność na treningach jest ważna!

  Trenując na zwykłych zajęciach grupowych robimy to co każe trener i większość treningów wygląda podobnie, z trenerem personalnym jest inaczej, on ma czas tylko dla nas i bedzie wymyślał nowe zestawy ćwiczeń. Zawsze będzie ciekawie!

 • SZYBKIE EFEKTY
  Żaden trening nie daje tak szybkich efektów jak praca sam na sam z trenerem osobistym!

  Jeśli zależy Ci na szybki efektach, dążysz do realizacji swoich celów ale zależy Ci na czasie, to tylko wspólne treningi z Prywatnym Trenerem mogą  przynieść takie rezultaty.

3 najważniejsze powody dlaczego my
trener osobisty halny
Profesjonalna kadra trenerska

Najważniejszy dla nas jest Twój sukces, mamy wyspecjalizowanych trenerów z różnych sportów walki, dzięki temu każdy z trenerów doskonali się w tym co lubi najbardziej, a to przekłada się na realizację Twoich celów.

trening personalny nowy sącz
Doświadczenie

Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy setki zadowolonych klientów, od każdego też się czegoś nauczyliśmy, bo każdy jest wyjątkowy, tysiące godzin spędzonych a sali treningowej zbudowały ogromne doświadczenie, którym chcemy się teraz podzielić.

Prywatne Treningi w Nowym Sączu, nasza sala treningowa!
Profesjonalna sala treningowa

Miejsce treningu ma znaczenie, u nas ważne jest, żeby klient czuł się dobrze i swobodnie. Atmosfera ma ogromne znaczenie, ale sprzęt do profesjonalny sprzęt do treningu to podstawa, a takim możemy się pochwalić.

Dlaczego treningi indywidualne?

Przynoszą szybsze rezultaty

Trener personalny (trener osobisty) prowadzący treningi sportów waki, pomoże Ci szybko i skutecznie nauczyć się wybranego przez Ciebie stylu walki lub samoobrony. Sprawi że poczujesz się pewnie na ulicy, uzyskasz wymarzoną sylwetkę, a z czasem być może pomyślisz o prawdziwej walce w ringu.

Aby to osiągnąć należy indywidualnie dopasować program ćwiczeń uwzględniając warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. Trenując samemu lub w klubie, łatwo można popełniać błędy, które z czasem będą powtarzane i staną się złymi nawykami. Trener prowadzący zajęcia dla grupy nie jest w stanie do każdego podejść i poprawić go. Każdy jest inny, ma inną koordynację ruchową, siłę, wytrzymałość, predyspozycje do sportów walki.

Mądry Trening to szybkie rezultaty

Tylko trener personalny jest w stanie pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Niestandardowy sprzęt

korzystamy z nowości jak i również ze starych sprawdzonych metod treningowych

Profesjonalna sala treningowa

wszystko co jest potrzebne w jednym miejscu

Dużą zaletą indywidualnych treningów jest to że możemy umówić się wszędzie. Nie musisz tracić czasu na dojazd samochodem jeśli obok Ciebie znajduje się sala treningowa, lub masz swoje miejsce do treningu. Może być to sala gimnastyczna, siłownia, boisko sportowe, park.

Zacznijmy razem działać

Umów się na bezpłatną konsultację!