';

Trenerzy

Dowiedz się więcej o naszej kadrze trenerskiej
team image
Trener Personalny Nowy Sącz
Ponad 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych i grupowych. Zawodowy Mistrz Świata w Kickboxiongu, odznaczony przez Ministra Kultury i Sportu za osiągnięcia trenerskie.
team image
trener personalny kobiet i dzieci w Nowym Sączu
Morbi lacus massa, vestibulum non turpis vel, ornare consequat lacus.
team image
prywatny trener w Nowym Sączu
Morbi lacus massa, vestibulum non turpis vel, ornare consequat lacus.
Łukasz Pławecki - trener personalny Nowy Sącz

Trener Personalny Nowy Sącz

Łukasz Pławecki

Trener personalny Nowy Sącz – Instruktor kickboxingu, sportu i rekreacji, prowadzi treningi Kickboxingu, K-1, Muay Thai od 2004 roku.

Wychował młodych zawodników, którzy są Mistrzami Polski, posiada I DAN czarny pas w kickboxingu.

Nagrodzony dwa razy przez Ministra Sportu i Turystyki za osiągnięcia szkoleniowe w roku 2014 i 2015 oraz przez Wojewodę Województwa Małopolskiego nagrodą „Małopolski Laur Sportu” za osiągnięcia trenerskie.

Brał udział w wielu seminariach m.in z legendą Muay Thai – Robem Kamanem, trenował z Ernesto Hoostem w Holandii. Aktywnie uczestniczy we wszystkich większych imprezach kickboxerskich, ciągle pogłębiając swoją wiedzę.

Osiągnięcia sportowe: stoczył 21 zawodowych i 126 amatorskich walk, Zawodowy Mistrz Polski, Międzynarodowy Zawodowy Mistrz Polski, Zdobywca Pucharu Świata, 8-krotny Mistrz Polski. Właściciel jednego z największych klubów sportów walki w Polsce – HALNY Nowy Sącz.

Trener Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Robert Lis

Trener personalny Nowy Sącz. Magister Ekonomii. Staż treningowy zaczął od 2009 roku. Purpurowy pas uzyskał od  Wojciecha Moskalewiczem, która posiada czarny pas. Zaczynał w Kaito Stalowa Wola u Pawła Kunysza.

W pierwszym roku uczestniczył w 2 seminariach prowadzonych przez przedstawicieli Alliance BJJ.

Pierwsze prowadzil Tomek Łuczkiewicz wtedy brazowy pas BJJ obecnie czarny z Lublina, drugie przez delegata Alliance Jiu Jitsu na Polske (czarnego pasa z Brazylii).

W nastepnych latach uczeń Michała Moskalewicza, 3 razy uczestniczył w seminariach z jego bratem Wojciechem i w seminarium ze Zbigniewem Tyszka. Osiągnięcia sportowe:

  • Puchar BJJ w Bochni 2015 r.
  • Puchar Świata WUMA w Anglii 2 miejsce w grapplingu w 2011r.
Robert Lis - Trener Personalny
Robert Lis - Trener Personalny

Trener Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Robert Lis

Magister Ekonomii. Staż treningowy zaczął od 2009 roku. Purpurowy pas uzyskał od  Wojciecha Moskalewiczem, która posiada czarny pas. Zaczynał w Kaito Stalowa Wola u Pawła Kunysza. W pierwszym roku uczestniczył w 2 seminariach prowadzonych przez przedstawicieli Alliance BJJ. Pierwsze prowadzil Tomek Łuczkiewicz wtedy brazowy pas BJJ obecnie czarny z Lublina, drugie przez delegata Alliance Jiu Jitsu na Polske (czarnego pasa z Brazylii). W nastepnych latach uczeń Michała Moskalewicza, 3 razy uczestniczył w seminariach z jego bratem Wojciechem i w seminarium ze Zbigniewem Tyszka. Osiągnięcia sportowe:

  • Puchar BJJ w Bochni 2015 r.
  • Puchar Świata WUMA w Anglii 2 miejsce w grapplingu w 2011r.
Marcin Krok - trener Personalny

Trener Prywatny

Marcin Krok

Trener personalny Nowy Sącz – Instruktor sportu i rekreacji, Instruktor Kickboxingu Polskiego Związku Kickboxingu.

Prowadzi zajęcia dla grupy dzieci, kobiet oraz ogólne grupy początkujące kickboxingu i muay thai. Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego.

Posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu.  Sztukami walki zajmuje się od 2007 roku.

Liczne szkolenia, seminaria i warsztaty z samoobrony, jiu jitsu goshin ryu i keisatsu jitsu, modern combat, niebieski pas w keisatsu jitsu dają Marcinowi szeroki pogląd na sporty i sztuki walki.

Kilkukrotnie walczył podczas Mistrzostw Polski oraz na Ligach w K-1.

Marcin Krok - trener Personalny

Trener Prywatny

Marcin Krok

Instruktor sportu i rekreacji, Instruktor Kickboxingu Polskiego Związku Kickboxingu, prowadzi zajęcia dla grupy dzieci, kobiet oraz ogólne grupy początkujące kickboxingu i muay thai. Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego. Posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu.  Sztukami walki zajmuje się od 2007 roku,. Liczne szkolenia, seminaria i warsztaty z samoobrony, jiu jitsu goshin ryu i keisatsu jitsu, modern combat, niebieski pas w keisatsu jitsu dają Marcinowi szeroki pogląd na sporty i sztuki walki. Kilkukrotnie walczył podczas Mistrzostw Polski oraz na Ligach w K-1.

Trener Prywatny

Michał Górski

Instruktor sportu i rekreacji, swoją przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej w którą grał 18 lat.

Zawsze był zainteresowany przygotowaniem kondycyjnym i wytrzymałościowym zawodników stąd treningi siłowe stały się jego pasją. Obecnie prowadzi cross treningi.

Przeczytaj opinie naszych klientów

Dowiedz się co o nas mówią